У Києві відбувся юнацький турнір “Кубок посла Франції в Україні з регбі” присвячений дню захисників і захисниць України

184

На запрошення ГО «Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні» на чолі з Леонідом Георгійовичем Дейнеко цієї суботи відвідали на стадіоні «Спартак» юнацький фестиваль «Кубок посла Франції в Україні з регбі» присвячений Дню захисників і захисниць України, що щорічно проводиться за підтримки Посольства Франції в Україні. Змагання проводились серед юнаків 2009 – 2010 років народження (контактне регбі) та учнів загальноосвітніх шкіл 5 – 8 класів (безконтактне регбі).

Гостями заходу були ветерани регбі, які завжди підтримують проведення даних змагань і відвідують їх. Під час церемонії відкриття заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на війні українських Героїв, згадавши також Артема Соханя, учасника регбійної команди «Політехнік» м.Києва 83-84рр., який загинув 5 жовтня.

Участь в змаганнях взяли 6 команд з Києва і Київської області. Діти мали можливість познайомитись і поспілкуватись між собою, продемонструвати свою фізичну форму і готовність до взаємодії в командних змаганнях. 

Кожна команда була нагороджена за участь у заході від організаторів змагань. Начальником Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергієм Бобровником, ветераном регбі, майстром спорту була передана Подяка Посольству Франції в Україні за підтримку українського народу, допомогу у прихистку і оздоровленні дітей, що постраждали внаслідок військової агресії, підтримку і розвиток регбі серед учнівської і студентської молоді м.Києва.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів