У Києві визначились переможці І та ІІ вікових дивізіонів Крутих ігор

922

29 січня в Навчально-виховному комплексі «Домінанта» Дніпровського району м. Києва розпочались змагання міського етапу ІІ Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів «Cool Games». 

Цього дня спортивний майданчик зібрав команди з усіх районів Києва, що стали переможцями в Крутих іграх на районному етапі у молодшій (2009-2010 рр.н.) та середній (2006-2008 рр.н.) вікових категоріях, щоб визначити найкращі команди м. Києва, що отримують право представляти столицю на фіналі Всеукраїнських Крутих Ігор вже в лютому!

Під час урочистого відкриття заходу всі команди були представлені, їх привітали з початком змагань представники Київського міського відділення КФВС МОН та Департаменту освіти і науки КМДА, які сумісно організували і проводять ці змагання, а також директорка НВК «Домінанта» Світлана Уфімцева. Вихованці Домінанти виступили з тематичною хореографічною постановкою з м’ячами Cool Games, а народний художній колектив ансамбль народного танцю «Дніпряночка» ЦДЮТ Дніпровського району під керівництвом Євгенії Гусаченко привітали учасників змагань і гостей заходу композицією «З Україною в серці». 

В палкій боротьбі, купі емоцій від радощів перемог до гіркоти поразки визначились спочатку фіналісти, після змагань за коловою системою в підгрупах, а потім у стикових сутичках і призери та переможці змагань. 

У І (молодшому) віковому дивізіоні лідером стала школа І-ІІІ ступенів №104 імені О. Ольжича Оболонського району м. Києва, срібні медалі у школи №287 Святошинського району м. Києва, а бронзу вибороли спеціалізована школа №173 Солом’янського району м. Києва. 

У ІІ (середньому) віковому дивізіоні чемпіоном Крутих ігор стала школа №208 Дніпровського району м. Києва, срібні нагороди у школи І-ІІІ ступенів №104 імені О. Ольжича Оболонського району м. Києва і бронзові у Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» Печерського району м. Києва. 

Вітаємо команди переможниці і зичимо успішного виступу на Всеукраїнському фіналі!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів