У Києві визначилися переможці в програмі «Снукер» чемпіонату України з більярдного спорту

286

Цього дня – в День Єднання України – 16 лютого 2022 року відбулись змагання в програмі «Снукер» чемпіонату України серед студентів з більярдного спорту.

Під час відкриття сьогоднішніх змагань о 10.00 учасники заходу, що представляли західну, східну і центральну частини нашої країни, символічно приєдналися до відзначення державного свята в Україні, шикуванням на державний прапор та виконанням державного гімну України, а потім під лозунг «Різні. Рівні. Рідні. Разом!» продемонстрували Єдиний дух, командний дух, Єдину любов, що живе в наших серцях до нашої любої України! Адже саме в єдності полягає сила народу, держави і успіху!

В програмі «Снукер» участь взяли студенти 5 вишів, представники 4 областей України. Змагання гостинно приймав більярдний клуб «Лідер». За результатами виступів студентів скарбничка загального заліку команд вишів поповнилась гідними перемогами.

В результаті проведених зустрічей визначилися наступні переможці в дисципліні «Снукер». 

Серед дівчат в особистому заліку ІІІ місця розділили Качарова Єлизавета (НУФВСУ) та Яцюк Богдана (Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне), ІІ місце посіла Перетятько Ангеліна, а І місце – Жигайлова Любов, обидві студентки НУФВСУ. 

Так як участь в «Снукері» брали лише представниці двох вишів, то в командному заліку були розіграні срібні та золоті нагороди. Срібло завоювала команда Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне у складі Яцюк Богдани, а золоті нагороди – команда НУФВСУ у складі Жигайлової Любові, Перетятько Ангеліни та Качарової Єлизавети.

Серед чоловіків нагороди розподілились наступним чином. В особистому заліку ІІІ місце розділили студент НУФВСУ – Непийпиво Ілля та студент НАУ – Денисов Владислав, ІІ місце – Синокоп Антон (НУФВСУ), а чемпіоном України в снукері серед студентів став  Руденко Олексій (КНЕУ ім. В. Гетьмана).

В командному заліку бронзові нагороди виборола команда Національного авіаційного університету, яку представляв Денисов Владислав, срібні нагороди приніс команді Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Руденко Олексій. Що ж до золота, то його вибороли беззаперечні лідери цих змагань – команда Національного університету фізичного виховання і спорту України у складі Митька Артура, Непийпиво Іллі, Синокопа Антона та Ляліна Ігоря.

Висловлюємо подяку за гостинну зустріч БК «Лідер» та суддівській колегії на чолі з головним суддею – Безносюком Олександром Олексійовичем. 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів