У Києві завершився Чемпіонат України з гандболу “Стрімкий м’яч”

1682

6-10 березня в Київському спортивному ліцеї-інтернаті відбувся фінал чемпіонату України з гандболу «Стрімкий м’яч» серед команд дівчат 2006 року народження. В чемпіонаті взяли участь 8 дівочих команд з 7 областей України: СДЮШОР м.Зіньків, ДЮСШ м.Кам’нка-Бузька, РКДЮСШ м.Вишгород, ДЮСШ №2 та ДЮСШ «Стрімкий м’яч» з м. Києва, СДЮШОР «Карпати» м.Ужгород, ДЮСШ №3 м.Запоріжжя, КЗ КДЮСШ №2 м.Кропивницький.

Під час параду-відкриття змагань побажав спортсменам успішних ігор і командних перемог начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник, передавши привітання дівчатам напередодні 8 березня від голови КФВС МОН Вадима Стеценка. Змагання ж урочисто відкрили під виконання Державного Гімну України народною артисткою України Веронікою Дорош.

Спортсменки з міста Києва гідно представили столицю на змаганнях посівши найвищі місця п’єдесталу пошани. Вихованки київської дитячо-юнацької спортивної школи «Стрімкий м’яч» вибороли серед восьми команд своїх одноліток І місце. Друге місце посіли вихованки ДЮСШ №2 міста Києва, третє місце посіла команда СДЮШОР «Карпати» м. Ужгород.

В кожній команді, що увійшли до фінального кола змагань, був  визначений кращий гравець, що отримала цінний подарунок від спонсора турніру компанії Select.

Вітаємо юних спортсменок та бажаємо подальших успіхів!

Дякуємо тренерсько-викладацькому колективу ДЮСШ №2 м.Києва та Київського спортивного ліцею-інтернату за великий внесок у підготовку і організацію даного заходу та особисто директору Кореницькому Олегу Олександровичу.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України