У Києві завершився міський етап ІІ Всеукраїнського спортивно-масового заходу «COOL GAMES»

1061

30 січня в Навчально-виховному комплексі «Домінанта» Дніпровського району м. Києва відбулись змагання міського етапу ІІ Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів «Cool Games» в третьому (старшому) дивізіоні. 

На урочистому параді були присутні Сергій Бобровник, начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, який привітав всіх учасників та передав вітання від Олени Овраменко, депутата Київської міської ради, президента відокремленого підрозділу Української федерації учнівського спорту в м. Києві та Вадима Стеценка, голови КФВМ МОН та головний спеціаліст відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації Сергій Мельник. Вони побажали всім гарного настрою, наснаги, жаги до перемог.

В змаганнях взяли участь десять шкіл з усіх столичних районів. 

Ігри були по справжньому Круті – вир емоцій зашкалював, учні з повною віддачою поринали в змагання, всі учасники продемонстрували добру підготовку та злагоджені командні дії.

Безумовно фаворитами були вихованці НВК «Домінанта», які в жовтні 2019 року здобули бронзу на І Міжнародних іграх «Cool Games», та досить швидко позначилися лідери змагань, які відчайдушно та захопливо боролися за перемогу. Але в решті решт в фіналі залишились три команди, які й розподілили між собою п’єдестал переможців: І місце – НВК «Домінанта» Дніпровського району столиці під керівництвом Максима Балася, ІІ місце – школа І-ІІІ ступенів №104 імені О. Ольжича Оболонського району м. Києва під керівництвом Людмили Зубкової та ІІІ місце – спеціалізована школа №305 з поглибленим вивченням англійської мови Дарницького району м. Києва, керівником яких є Світлана Бевз.

Крім почесних гостей нагородження проводив головний суддя змагань – Микола Шпиг, методист з питань фізичного виховання РНМЦ управління освіти Дніпровського району м. Києва. 

Висловлюємо найщиріші слова подяки Навчально-виховному комплексу «Домінанта» за люб’язно надану можливість проведення змагань на їх базі, за гостинність, за безпосередню допомогу в організації та проведенні змагань, за чудовий педагогічний колектив і окрема щира подяка директорці – Світлані Уфімцевій.

І вже незабаром, 20-23 лютого, ми зустрінемося на Всеукраїнському фіналі драйвових «Cool Games».

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів