У Київській області завершились обласні Спортивні ігри серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна»

279

В закладах загальної середньої освіти Київської області фінішував пілотний проєкт обласного фізкультурно-оздоровчого заходу «Учнівська ліга «Здорова Україна», який проводився Департаментом освіти і науки, Управлінням молоді та спорту Київської обласної державної (військової) адміністрації, Київським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, за сприяння Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

В заході, який проходив у рамках впровадження концепції Нової української школи та відповідно до модельної навчальної програми «Фізична культура. 5-6 класи» взяли участь майже 25 000 дітей (85 %) від загальної кількості учнів п’ятих класів (31 000 осіб) з 69 громад Київщини.

Приємно відзначити, що активну участь у реалізації проєкту брали заступниця голови Київської обласної державної адміністрації з питань освіти Жанна Осипенко, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Ярослава Тростянська, начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ільченко та  начальник управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації  Сергій Тимофєєв. Також, під час підготовки та проведення заходу, активно долучалися фахівці та особисто Голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко.

Обласний етап фізкультурно-оздоровчого заходу Учнівська ліга «Здорова Україна» – «Вища ліга» проводився у 7 районах Київщини (Бучанський район, смт. Немішаєве, 25.05.2023; Фастівський район, м. Фастів, 29.05.2023;  Білоцерківський район, м. Біла Церква, 30.05.2023; Бучанський район, м. Вишгород, 01.06.2023; Бориспільський район, с. Гора, 06.06.2023; Обухівський район, м. Кагарлик, 08.06.2023; Броварський район, с. Погреби, 09.06.2023) за активної участі вчителів фізичної культури, місцевих органів управління освітою, голів територіальних громад та адміністрацій районів.

Однією з важливих складових якісного проведення заходу було те, що в кожному з семи районів області було попередньо проведено презентації нових, цікавих модулів та відбулися семінар-наради для вчителів фізичної культури за безпосередньої участі організаторів заходу, фахівців Комітету з фізичного виховання та спорту, а також Інституту модернізації змісту освіти.

Захід став важливою ланкою у підвищенні фізичної активності дітей Київщини і має хороші перспективи для його продовження на обласному та загальнодержавному рівнях у новому навчальному році.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів