У Луцьку стартував другий етап обласної виставки «Творчі сходинки педагогів Волині»

1280

У Луцьку відбулося відкриття ХХVІ обласної виставки дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині». Зокрема, 17 березня 2021 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти пройшла презентація матеріалів викладачів області щодо вдосконалення навчально-виховного процесу в освітніх закладах. 

До урочистостей з нагоди відкриття виставки долучилися: заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук, заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, заступниця начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Соломіна, начальниця управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко, ректор ВІППО Петро Олешко, а також педагоги Волині.

«Мета нашої сьогоднішньої виставки – розкриття творчого потенціалу педагогів, створення умов для оновлення змісту освіти в умовах Нової української школи, рівного доступу до якісної освіти, розвитку та впровадження інновацій, а також використання в освітньому процесі нових педагогічних ідей та технологій, – розповів ректор ВІППО Петро Олешко. – Виставка проводиться у два етапи. Перший відбувся у перші місяці року в містах, районах та територіальних громадах. Сьогодні ж стартує другий етап».

До речі, до участі в обласному етапі виставки дидактичних матеріалів відібрано творчі здобутки 78 вчителів, які викладають предмети «Фізична культура» та «Основи здоров’я».

Учасники заходу також оглянули експозицію представлену у бібліотеці та аудиторіях Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Слід зазначити, що у відповідності до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 09.11.2020 № 340, організацію роботи фахового журі конкурсу та визначення переможців доручено начальнику Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександру Манахіну (за згодою) та спеціалістам відділення.

За підсумками заходу переможці та лауреати будуть відзначені відомчими нагородами.  

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів