У Луцьку стартував проєкт психологічної підтримки для дітей та молоді через заняття спортом

411

Асоціація футболу Волині активно підтримала ініціативи з проведення спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ «ПОРУЧ».

Спортивну складову проєкту реалізовують благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.

На спортивному майданчику Луцької загальноосвітньої школи №2 Луцької міської ради (директор – Поліщук Р.В.) Асоціація футболу Волині спільно з командою проєкту «ПОРУЧ» зібрала 28 дітей різного віку, серед яких діти-переселенці з Харкова, Донецька, Миколаєва, Луганської, Запорізької областей. Усі діти є учнями ЗОШ №2, керівництво якої активно сприяло проведенню заходу.

Діти почергово займалися з психологами (Катерина Голоскокова та Віта Ковальчук), потім грали у рухливі ігри з футбольними м’ячами, проводили естафети з тренерами Оленою Хомич та Дмитром Голоскоковим, який вдало поєднував тренування з переодяганнями в мультиплікаційного героя, що викликало бурхливі позитивні емоції в дітей.

А на завершення медичний волонтер Сергій Калахан у формі гри демонстрував та розказував про корисні та некорисні речі для здоров’я, про перші дії у випадку травм тощо.

Загалом такий формат роботи сприятиме психологічному відновленню після пережитого травматичного досвіду та подоланню страхів, кажуть організатори заходу.

Такі заходи планують проводити щотижня на території усієї Волинської області.

За повідомленням першого інформаційного агенства «Волинські новини»

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів