У Луцьку відбувся XVII Всеукраїнський турнір з дзюдо

578

Всеукраїнський турнір традиційно проводиться серед молоді на призи бронзового призера Олімпійських ігор, Заслуженого майстра спорту України Руслана Машуренка. 

У турнірі взяли участь більше ніж 200 учасників віком до 23 років із різних куточків України.

Учасників турніру привітав голова відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області, голова Волинської обласної ради — Григорій Недопад.

“Шановані учасники, ми раді Вас вітати на Волині, в одному із найдревніших міст України – місті Луцьку. Проведення турніру можливе лише завдяки нашим Героїчним Збройним силам України які боронять нашу Україну від агресії ворога. На татамі борються спортсмени, які стануть майбутніми олімпійськими чемпіонами й будуть підіймати прапор України перед усім спортивним світом. Я впевнений – вони проявлять свої таланти, а ми будемо пишатися їхніми досягненнями. Бажаю перемоги та нездоланних успіхів”.

Також у відкритті турніру взяли участі: директор Департамент культури, молоді та спорту Волинської ОДА Олександр Хвіщук, начальник Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Олександр Манахін, Заслужений майстер спорту України, призер Олімпійських ігор в Сіднеї Руслан Машуренко.

Засновником турніру став Заслужений працівник фізичної культури та спорту, Заслужений тренер України, учасник бойових дій, керівник спортивної споруди Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Анатолій Бондарєв. Він упродовж 5 років тренував Руслана Машуренка. Варто зазначати, що Руслан Машуренко першим із дзюдоїстів за роки незалежної України виборов для української збірної нагороду на Олімпійських іграх. Так, у 2000 році він здобув бронзову медаль на Олімпійських іграх у Сіднеї. 

Самий титулований спортсмен наголосив, що переможці змагань у кожній ваговій категорії мають змогу вибороти почесне звання «Майстер спорту України». «Кожен з вас націлений на найвищий результат, заради якого ви плідно тренувалися довгий час. Тож хай переможе найкращий», – підкреслив Руслан Машуренко.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів