У Львові завершився чемпіонат України з велосипедного спорту

1541

 У Львові, на єдиному критому велотреку в Україні, завершився чемпіонат України з олімпійських та неолімпійських номерів програми в усіх вікових категоріях. Тернопільщину на ньому представляло сім спортсменів, вихованців велосипедної бази «Золоті колеса» Тернопільського обласного відділення КФВС МОНУ, тренерів Володимира Павелка та Івана Хоміва.

За підсумками 5 днів змагань наші велосипедисти здобули чимало нагород різного ґатунку. Так, звання чемпіонів у студента Тернопільського національного економічного університету Назара Покойового в гонках Темпо, Груповій гонці на очки (категорія юніори) та у Юрія Щербаня, студента Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя, в гонці Темпо серед юнаків. Золото на рахунку Назара Покойового, Романа Сирника та Артема Авділяна в командній гонці переслідування.

Срібні медалі на рахунку: студентів Техколеджу ТНТУ ім. І. Пулюя Сирника Романа та  Авдаляна Артема в командному спринті. Роман здобув ще срібло в Скретчі та на пару з Назаром Покойовим в гонці Медісон. Копилку срібла доповнили в гонці з вибуттям Щербань Юрій та Назар Покойовий, в гонці на очки Іван Хомів.

Медалями бронзового зразку були нагороджені в командному спринті та в командній гонці переслідування Янішевський Володимир та Щербань Юрій, в гонці Медісон Хомів Іван, а в Скретчі Авдалян Артем. Чималий здобуток тернополян не може не тішити.

Успішне завершення велосипедного сезону зараховано! Молодці, так тримати!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів