У Львові завершились Спортивні ігри України з настільного тенісу

1795

Студентська збірна Львівської області виборола загальнокомандне третє місце у Спортивних іграх України серед студентів коледжів та технікумів, які протягом чотирьох днів тривали на Львівщині. Перше місце посіла команда Івано-Франківської області, а другими стали студенти коледжів Тернопільської області.

Загалом змагатись до м. Львова приїхали представники 10 областей України та м. Києва. За кубок переможця “боротьбу” тенісними ракетками здійснювали Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька, Рівненська, Дніпропетровська, Хмельницька, Волинська та Черкаська області. У складі збірної області Львівщину на змаганнях представляли спортсмени Технологічного коледжу Національного університету “Львівська політехніка”, Дрогобицького коледжу нафти і газу, Техніко-економічного коледжу Національного університету “Львівська політехніка” та Львівського коледжу декоративного та ужиткового мистецтва ім. І.Труша.

Зазначимо, що змагання Спортивних ігор України серед студентів коледжів та технікумів проводяться на Львівщині відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2019 рік. Львівська область виборола право прийняти 7 видів ігор.

Організатори змагань – Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівське обласне відділення.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів