У м. Чернівцях визначились переможці змагань з баскетболу 3х3

204

Відповідно до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на 2023 рік на  спортивній базі професійно-технічного училища № 8 м. Чернівці проведено змагання з баскетболу 3х3 (юнаки) обласної  Спартакіади серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти. 

Учасників змагань привітав начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Корнелій Жукотинський.

Попередні змагання проходили в підгрупах. Після попередніх змагань були проведені фінальні. 

 Змагання проходили цікаво і видовищно. Учасники змагань проявили неабияку наполегливість та майстерність для здобуття перемоги.

У підсумку змагань серед юнаків перемогу святкувала команда Чернівецького  професійного машинобудівного ліцею (тренер Куций П.П.), срібло виборола збірна Сокирянського вищого професійного училища, третіми стали представники  Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу. 

Переможців та призерів змагань нагороджено кубками, медалями та грамотами відповідних ступенів Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного та спорту МОН України.

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  

Коментарі

коментарів