У Миколаєві відбулася нарада керівників фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти

751

Згідно з планом роботи Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 9 вересня проведено установчу нараду для керівників фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва.

Учасники наради проаналізували актуальні питання сьогодення з фізичного виховання та спорту, залучення учнівської молоді до рухової активності шляхом проведення спортивно-масових заходів з інноваційними підходами, популярних серед учнів: флешмобів, челенджів, фестивалів та інших спортивно-масових закладів.

У підсумку наради начальник відділу Світлана Юсупова та спеціаліст Олена Тітушина наголосили на питаннях особливості роботи у 2020-2021 навчальному році, організації та проведення фізкультурно-оздоровчих  та спортивно-масових заходів  в умовах адаптивного карантину:  проведення  ХХ Молодіжних спортивних ігор серед учнів закладав професійної  (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва, обласних методичних об’єднань у традиційній формі та онлайн форматі. 

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів