У Вознесенську відбулася міська Спартакіада

930

Вже стало доброю традицією розпочинати у вересні до Дня фізичної культури і спорту Спартакіаду серед працівників закладів освіти м. Вознесенська. Програма спартакіади передбачає змагання зі стрибків у довжину і човникового бігу, з плавання, настільного тенісу і шахів.

Стартувала спартакіада 8 вересня 2018 року на базі Вознесенської ДЮСШ.

До спортивної зали зібралися представники колективів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, всього у кількості 45 чол. З вітальними словами до учасників спартакіади звернулися міський голова Луков В.Д. та начальник управління освіти Кисільова С.В.

Команди розпочали активну боротьбу за кожне очко для своїх колективів. Чемпіоном у змаганнях з шахів серед закладів загальної середньої освіти стала команда гімназії. За команду виступали Варзацький В.В. та Карпова Л.Я. Друге місце посіла команда ЗОШ №6 у складі  Скока К.О. і Халіни В.В. Замкнули трійку призерів представники ЗОШ №4 – Трегубенко Д.В., Калашнікова О.М. Серед закладів дошкільної освіти перше місце посів ДНЗ №12 (Соломічев І.Б.), друге місце – ДНЗ №10 (Гончаренко С.Г.), на третьому місці ДНЗ №2 (Мунтян Д.В.).

У змаганнях з настільного тенісу  перше місце виборола команда ЗОШ №6, за команду виступали  Лапоног В.В. і Червякова Т.М., друге місце посіла команда ЗОШ №10 (Осипов В.М.  і Тульчій С.), третю сходину п’єдесталу зайняла команда ЗОШ №4 у складі Зінькова М.В. і Маломан О. М.  Серед ДНЗ перше місце зайняла команда ДНЗ №2 за команду грала Тищенко Марина, друге місце у ДНЗ № 9 за команду грала Токарева Олена,, третє місце у команди ДНЗ №6за команду виступала Майська Надія.

Після двох видів змагань лідерство захопила команда ЗОШ №6, на другому місці ЗОШ №4, на третьому місці команда гімназії. Серед  ДНЗ лідером став ДНЗ № 2. На другому місці ДНЗ №12, на третьому – ДНЗ №9.