У Маріуполі пройшли змагання з волейболу серед учнів ЗВО

1506

  13 грудня Маріупольський механіко-металургійний коледж вкотре гостинно надав свою спортивну базу для проведення обласних змагань. Команди дівчат закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Південної зони Донецької області цього разу демонстрували свої вміння з волейболу. Згідно з регламентом команди грали по три партії до 15 очок за коловою системою. Чотири команди дівчат демонстрували на майданчику цікаві комбінації, чіткі передачі. Напруга змагань трималася до останньої гри. Неможливо було спрогнозувати ім’я переможця. Більшість ігор закінчувалися з рахунком 2:1, перевагою у 2 очки.

Гарний настрій, купу позитивних емоцій подарували волейболістки своїм вболівальникам. Головна суддівська колегія відзначила гарну тактичну та фізичну підготовку усіх команд, але за підрахунками результатів усіх ігор перемога була на боці Маріупольського механіко-металургійного коледжу, команда якого посіла перше місце, дівчата команди Будівельного коледжу стали другими, почесне третє місце вибороли студентки Електромеханічного технікуму.

Переможці та призери були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, кубками, грамотами Обласного спортивного товариства  «Спартак», призами від спонсорів – торговельної марки «ПРОДРЕЗЕРВ».

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів