У Маріуполі відбулась Спартакіада

960

У спортивному комплексі Маріупольського державного університету (ректор МДУ Балабанов К. В.) 16 жовтня  відбулася Спартакіада із загальної фізичної підготовки, присвячена Дню захисника України. В змаганнях взяли участь 40 студентів п’яти факультетів МДУ.

Перед початком спортивного свята до студентів звернувся завідувач кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини професор Маріупольського державного університету Осіпцов А. В., який привітав учасників зі святом, зазначив важливість цього дня для всього українського народу.

Під час спартакіади студенти продемонстрували свою швидкість, силу та витривалість. Дівчата не поступалися хлопцям в багатьох випробуваннях.  За рішенням досвідченої суддівської колегії були виявлені переможці, які отримали пам’ятні кубки та грамоти.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає всіх  учасників і висловлює подяку керівництву навчального закладу та викладачам за створення умов для навчання та виховання справжніх захисників України (за інформацією МДУ).

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів