У Маріуполі відбулись змагання юних туристів

1272

10 липня на спортивній базі «Вікторія» міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м. Маріуполь відбулися спортивні змагання з техніки туризму серед вихованців дитячо-юнацьких клубів Південної зони Донецької області.

В змаганнях взяли участь вихованці восьми ДЮКів. 5 хлопчиків та
5 дівчат з кожної команди рухалися від станції до станції, на яких виконували різні завдання: подолання перешкод на двох паралельних мотузках,  приборкання «маятника», ходіння по «купинах», «альпійські стежки», в’язання рятівних мотузок.

Діти з великим задоволенням виконували вправи. Гарна техніка виконання була доказом того, що на підготовку було витрачено багато часу. Досвідчені тренери приклали чимало зусиль, щоб навчити своїх вихованців та досягти з ними високих результатів.

У складній, напруженій боротьбі команда ДЮК «Зелена планета» (Кальміуський район) змогла вибороти перше місце, друге завоювала команда ДЮК «Вікторія» (Центральний район), третіми стали вихованці ДЮК ім. В. Попенченка (Приморський район).

Команди переможців та призерів були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України та солодкими призами від МЦПР.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів