У Маріуполі відбулись змагання з шашок серед студентів

886

31 жовтня 2018 на базі Приазовського Державного технічного університету відбулися змагання з шашок Спартакіади ЗВО 3-4 рівнів акредитації Південної зони Донецької області. В змаганнях взяли  участь 10 команд від п’яти закладів вищої освіти: Приазовського державного технічного університету (ПДТУ), Маріупольського державного університету (МДУ), Азовського морського інституту (АМІ), Донецького юридичного інституту (ДЮІ) та Донецького національного медичного університету (ДНМУ).

Згідно з регламентом 2 юнаки та 1 дівчина від кожної команди виборювала золоті, срібні та бронзові нагороди. Перше місце посіла команда студентів МДУ (ректор Балабанов К. В.), друге – команда ПДТУ (ректор Волошин В. С.), почесне третє місце вибороли представники ДЮІ (ректор Бесчастний В. М.).

Переможці та призери були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та кубками, медалями і грамотами Донецького обласного фізкультурно – спортивного товариства «Спартак».