У Маріуполі відбулись змагання з волейболу серед команд ЗВО

1048

12 грудня на спортивній базі Маріупольського механіко-металургійного коледжу відбулися змагання з волейболу серед команд ЗВО 1-2 рівня акредитації Південної зони Донецької області. В змаганнях взяли участь чотири команди, які змагалися за коловою системою.

Лідером змагань стала команда Маріупольського будівельного коледжу, яка набрала дев’ять очок та зайняла перше місце. Цікавою виявилась гра між командами Маріупольського механіко-металургійного коледжу та Маріупольського електромеханічного технікуму, які виборювали срібні нагороди. Затамувавши подих вболівальники чекали закінчення гри. З рахунком 2:1 перемогла команда Механіко-металургійного коледжу (7 очок), представники Електромеханічного технікуму (5 очок) посіли третє місце.

Гарним закінченням змагань стало нагородження команд  дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, кубками та грамотами  Обласного спортивного товариства  «Спартак» і призами від спонсорів – торговельної марки «ПРОДРЕЗЕРВ».

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів