У Маріуполі відбулося спортивно-розважальне свято до Дня Збройних сил України

1119

 4 грудня на спортивній базі Центру дитячо-юнацької творчості «Вікторія» міського центру позашкільної роботи м. Маріуполь відбулося спортивно-розважальне свято, присвячене Дню Збройних сил України. На урочистому відкритті заходу почесні гості, серед яких були керівник ветеранів ПДВ  Маріуполя В. Облазь та представники громадської організації СК «Сова», побажали дітям незламної волі під час подолання випробувань, які очікували їх попереду, гарного настрою та чесних суперників.

Вихованцям ДЮКів Південної зони Донецької області було запропоновано взяти участь у вікторинах та частково зібрати спортивний парашут. Діти та викладачі з особливою відповідальністю поставилися до цього заходу і тому напередодні гарно підготувалися, змогли дати відповіді на складні питання вікторин, підготовлених організаторами. Школярам, які брали участь у випробуванні з парашутом, заздрив кожен учасник, бо уявити себе справжнім десантником хотілося усім. Цікаво було спостерігати, що активними були не лише хлопці, а й дівчата. За сумою результатів усіх конкурсних завдань переможцем  стала команда ЦДЮТ «Вікторія» (Центральний район), друге місце посіли вихованці ДЮК «Витязь» (Приморський район), почесне третє місце вибороли представники ДЮК «Сонячний» (Лівобережний район).

Гарним завершенням заходу стало нагородження переможців та призерів дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів