У Миколаєві відбулись шахові змагання серед студентів коледжів

1035

 5 грудня 2018 року на базі Миколаївського політехнічного коледжу  відбулися шахові перегони серед інтелектуалів коледжів м. Миколаєва.

У змаганнях взяли участь 15 юнаків та 8 дівчат, що представили команди Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного університету, Миколаївського базового медичного коледжу, Миколаївського політехнічного коледжу, коледжу Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського, Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій, Миколаївського будівельного коледжу, Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури.

Змагання відбулися за правилами Шахового кодексу по круговій системі з урахуванням часу 15 хв. Протягом 7 турів лідирувала команда Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій. У фінальному, 7 турі, визначилися призери змагань.

В результаті проведених змагань з шахів XVIІI обласних Спортивних ігор серед студентів коледжів у 2018-2019 навчальному році місця розподілилися наступним чином:

І місце – команда Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій (14,5 очок);

ІІ місце – команда Миколаївського будівельного коледжу (12 очок);

ІІІ місце – команда Миколаївського базового медичного коледжу (11очок);

IV місце – команда Миколаївського політехнічного коледжу (9,5 очка);

V місце – команда Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури (9 очок);

VI місце – команда Технолого-економічного коледжу МНАУ (4 очка);

VIІ місце – команда Коледжу Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського (3 очка).

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає  переможця та призерів змагань з шахів!

Висловлюємо подяку Головному судді змагань – Міжнародному арбітру,  директору дитячо-юнацької спортивної школи «Шахово-шашковий клуб ім. В. І. Шелеста» Хамзіну Р. А. за професійне та кваліфіковане суддівство!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів