У Миколаєві відбулись змагання з легкої атлетики серед школярів 

1851

17-18 жовтня 2018 року у м. Миколаєві на Центральному міському стадіоні Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведені змагання з легкої атлетики серед команд учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти районів, міст, об’єднаних територіальних громад, в яких взяли участь 35 збірних команд, 350 учасників.

На урочистому відкритті змагань учасників привітав начальник обласного відділення (філії) Олександр Юрійович Кулішов, побажав юним спортсменам вдалих стартів та високих спортивних досягнень.

У програмі першого дня юнаки та дівчата змагалися з бігу на дистанціях 100м, 400 м, стрибках у довжину з розбігу, метанні м’яча та естафетному бігу 4х100м. До програми другого дня змагань увійшли такі види: біг 200 м, стрибки у висоту, біг 800 м.

Високі результати з бігу серед юнаків показали учні закладів освіти м. Миколаєва: Колосович Микита (біг 100м, 200 м), Бердніков Владислав (біг 400 м), Кондрашов Олександр (біг 800 м), серед дівчат: Корсунська Аліна (біг 100 м, 200 м), Косюга Дар’я (біг 400 м), Алексєєнко Олександра (біг 800 м).

Найкращі результати показали: у стрибках у довжину – учень Новодеської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Браславський Владислав (601 см), в метані м’яча – Богданов Євген (67 м), учень Миколаївського економічного ліцею № 1.

За підсумками змагань у командному заліку призові місця посіли команди:

І місце – Центрального району м. Миколаєва;

ІІ місце – Корабельного району м. Миколаєва;

ІІІ місце – Новоодеського району.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів