У Миколаєві відбулися змагання з міні-футболу серед студентів

1136

17-19 жовтня 2018 року у м. Миколаєві на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи № 3 за першість з міні-футболу XVIII обласних Молодіжних спортивних ігор у 2018-2019 навчальному році змагалися учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва. У змаганнях взяли участь 9 команд. Загальна кількість учасників – 108 чоловік.

17-18 жовтня відбувалися групові ігри. 19 жовтня переможці групових ігор у фіналі змагалися за призові місця. За перемогу у фіналі між собою боролися корабели: команда Миколаївського професійного суднобудівного ліцею та команда Вищого професійного суднобудівного училища. Боротьба за перше місце була насиченою та емоційною, на останній хвилині 2-го тайму команда Миколаївського професійного суднобудівного ліцею виборола у суперників перемогу  з рахунком 4:3.

В результатів проведених матчів між командами закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва місця розподілилися наступним чином:

І місце – команда Миколаївського професійного суднобудівного ліцею;

ІІ місце – команда Вищого професійного суднобудівного ліцею;

ІІІ місце – команда Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 7 м. Миколаєва».

Призерів та переможців змагань нагороджено кубками, дипломами та грамотами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо долати нові спортивні вершини!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України