У Миколаєві відбулися змагання з плавання cеред студентів

1046

23 лютого 2019 року відбулися змагання з плавання, присвячені пам’яті воїнів, що полягли у зоні АТО зачищаючи суверенітет та незалежність України.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання те спорту МОН України тісно співпрацює з Клубом плавання Ім. Семена Бойченка (м. Баштанка), який сумісно з благодійним фондом «Хвиля добра» є організатором щорічного національно-патріотичного заходу, присвяченого пам’яті воїнам, що віддали свої життя за спокій та мир на рідній землі.

Змаганнях проводилися серед команд військовослужбовців, студентів та у категорії «МАСТЕРС».

У запливах серед військовослужбовців змагалися представники морської піхоти, представники морських академій з міста Одеси та міста Херсона. В окремих запливах брали участь воїни з обмеженими можливостями, що втратили здоров’я під час бойових дій у зоні АТО.

У категорії «МАСТЕРС» взяли участь дві команди професорсько-викладацького складу Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова. Очолили команди – ректор Євген Трушляков та завідуючий кафедрою «Фізичного виховання»  Олександр Яцунський.

Підтримали захисників нашої держави студенти закладів освіти м. Миколаєва. Команди студентів Чорноморського національного університету ім. Петра Могили, Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова, Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського та команда Миколаївського політехнічного коледжу змагалися між собою та визначали найкращих на дистанції 50 м. вільним стилем та у естафеті.

У естафетних змаганнях серед команд студентів місця розподілилися наступним чином:

І місце – команда Чорноморського національного університету ім. Петра Могили;

ІІ місце – команда Миколаївського будівельного коледжу;

ІІІ місце – команда Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова.

Начальник відділу Юсупова С.В. нагородила переможця естафети кубком Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України бажає Клубу плавання Ім. Семена Бойченка, безпосередньо Борису Білику довгих років процвітання, успіхів у справі популяризації плавання та національно-патріотичного виховання молоді Миколаївщини!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів