У Миколаєві відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання ЗПО

1393

22 лютого 2019 року на базі Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 7 м. Миколаєва» відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області.

Присутніх привітали начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кулішов О. Ю., начальник відділу Юсупова С.В. та директор Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 7 м. Миколаєва»  Секкер Г. О.

Згідно з програмою проведення заходу керівник фізичного виховання ДНЗ «Вище професійне училище № 7» Румянцев К.Б. ознайомив присутніх з досвідом роботи закладу освіти з питань організації навчальної роботи, реалізації програмного матеріалу з фізичної культури (поурочно-тематичне планування (вибір модулів), спортивно-масової роботи: організації роботи гуртків, організації роботи з учнями, що мешкають у гуртожитках.

У практичній частині засідання гравці команди МБК «Миколаїв» провели майстер-клас з баскетболу для учнів ВПУ № 7, з якими зіграли товариський матч та визначили найвлучнішого гравця.

У заключній частині керівники фізичного виховання спланували роботу обласного методичного об’єднання на 2019 рік.

Присутні також визначили приорітерні напрямки розвитку фізичного виховання у закладах професійної освіти у 2019 році:

  • реалізовувати принципи єдності навчання, виховання і гармонійного розвитку особистості учнів професійних закладів освіти засобами фізичної культури та спорту;
  • вносити інноваційну складову в навчальні заняття з фізичної культури;
  • з метою підвищення зацікавленості учнів заняттями фізичною культурою та спортом задіяти у практичній роботі нові форми проведення навчальних занять, гуртків, організувати спортивну роботу з видів спорту, що набувають популярності серед учнівської молоді.

Начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кулішов О. Ю нагородив кубками призерів змагань ХVІІІ обласний Молодіжних спортивних ігор серед учнів закладів професійної освіти.

За особистий вклад в розвиток та популяризацію баскетболу серед учнів та студентів Миколаївської області нагороджено ветерана спорту, майстра спорту, керівника фізичного виховання Миколаївського суднобудівного ліцею Петрова О. П.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів