У Миколаєві визначились переможці обласного етапу Всеукраїнських змагань з футболу

2118

У м. Миколаєві на стадіоні у парку Перемоги  11 команд юних футболістів (2007 року народження) змагалися за перемогу в обласному етапі Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч». Змагання проводилися спільно Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та федерацією футболу  Миколаївській області.

Учасників змагань привітали: начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Юрійович Кулішов, голова федерації футболу  Миколаївській області Олександр Станіславович Пасічний. Кожна команда отримала від федерації футболу Миколаївської області футбольний м’яч.

Після жеребкування команди розподілилися на 4 групи. Змагання проводилися по коловій системі в один круг. За вихід у фінал боролися команди, які посіли I місце у групі «А», «В», «С», «D».

У групі «А» перемогла команда Вознесенської ЗОШ № 6, у групі «В» – Муніципальний колегіум ім. В.Д.Чайки Центрального району м. Миколаєва.
Переможцями в групах «С» і «D» стали команди Первомайського НВК «ЗОШ I-II ст. №15 – колегіум» та Врадіївська ЗОШ I-III ст. № 1.

За III місце боролися команди м. Вознесенська та Врадіївського району, яка закінчилася  перемогою команди учнів Вознесенської ЗОШ № 6.

Фінальна зустріч за I місце між командами м. Первомайська та Центрального району м. Миколаєва закінчилася серією пробивання 9-ти метрових ударів. У цьому поєдинку перемогла команда юних футболістів м. Первомайська.

В результаті проведених змагань серед наймолодших футболістів «Шкіряного м’яча» 2018, визначилися кращі команди цього року:

I місце – Первомайського НВК «ЗОШ I-II ст. № 15 – колегіум»;

II  місце  – Муніципального колегіуму м. Миколаєва;

III місце – Вознесенської ЗОШ I-III ст. № 6.

Команди-призери нагороджені кубками, грамотами, медалями федерації футболу Миколаївської області.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету  з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України