У Миколаївській області відбулися обласні змагання з настільного тенісу серед школярів

1196

 15-16 листопада 2018 року у місті Вознесенську в спортивному залі Вознесенської дитячо-юнацької спортивної школи та у м. Миколаєві в спортивному залі ДЮСШ для дітей з інвалідністю  відбулися змагання з настільного тенісу XVIII обласних Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти районів (міст), об’єднаних територіальних громад.

У змаганнях взяли участь 19 команд від районів (міст) та 18 команд об’єднаних територіальних громад Миколаївської області. Вікова група учасників – учні ЗЗСО 9-11 класів і молодші.

Результати гри кожного учасника визначали місце команди на цих змаганнях. Кожна команда боролася за краще місце в турнірній таблиці.

За призові місця серед районів (міст) області  боролися команди: м. Вознесенська, Центрального району м. Миколаєва, Інгульського району м. Миколаєва, Первомайського,  Снігурівського, Вознесенського районів.

Серед команд ОТГ у спортивну боротьбу за призові місця вступили учасники команд: Воскресенської ОТГ Вітовського району, Широківської ОТГ Снігурівського району, Чорноморської ОТГ Очаківського району, Воскресенської та Галицинівської ОТГ Вітовського району.

Фінальні зустрічі остаточно визначили переможців: I місце серед команд районів (міст) області посіла команда м. Вознесенська, яка є лідером обласних змагань серед школярів на протязі декількох років, II місце виборола команда  Інгульського району м. Миколаєва, а III місце по сумі результатів гри – у команди Центрального району м. Миколаєва.

Серед об’єднаних територіальних громад призові місця розподілилися між командами: Галицинівської ОТГ Вітовського району, яка посіла І місце, ІІ місце у команди Шевченківської ОТГ Вітовського району, а ІІІ місце посіла команда Широківської ОТГ Снігурівського району.

Команди нагороджені за I, II, III, місця дипломами, грамотами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів