У Миколаївській області відбувся Відкритий традиційний волейбольний турнір

1572

9 березня 2019 року в спортивному залі Мигіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Первомайського району відбувся Відкритий традиційний волейбольний турнір серед дівчат, присвячений Міжнародному жіночому дню.

Участь у змаганнях цьогоріч взяли 6 спортивних колективів із різних куточків нашої області. Це – дві команди ДЮСШ Первомайської районної ради (Мигіївська ЗОШ та Кінецьпільська ЗОШ), Первомайської ДЮСШ, Арбузинської ДЮСШ, ДЮСШ м. Южноукраїнська та спортивний клуб Врадіївки.

Прологом змагань стали вітальні слова голови Первомайської райдержадміністрації Вовка Володимира Вікторовича: «Я дуже радий, що на Первомайщині останнім часом так активно розвивається спорт. А особливо приємно – бути сьогодні присутнім на жіночому турнірі, аналогів якому немає в нашому районі». За його словами, цей турнір є хорошим кроком до популяризації та розвитку волейболу, пропаганди здорового способу життя та хорошою нагодою в черговий раз привітати дівчат, яким не байдужий спорт.

Директор Первомайської ДЮСШ Шарковський Іван приєднався до привітання та побажав хорошої гри дівчаткам, а тренерам терпіння.

Добрі побажання надихнули дівчат на яскраву гру і закипіла спортивна боротьба.

Боротьба за призові місця була запеклою і красивою водночас. Гравці повністю віддавалися грі, демонструючи сильні прийоми і передачі м’яча, гарні нападаючі удари.

У результаті динамічної, видовищної та безкомпромісної боротьби призові місця розподілилися наступним чином:

І місце – спортивний клуб «Врадіївки»;

ІІ місце – ДЮСШ м. Первомайська;

ІІІ місце – Мигіївська ЗОШ;

ІV місце – команда з Кінецьпільської ЗОШ;

V місце – ДЮСШ м.Южноукраїнська;

VI місце – Арбузинська ДЮСШ.

Команда-переможець була нагороджена кубком, грамотою та медалями, призери – грамотою та медалями. Всі команди отримали – солодкі призи.

Не забули відзначити кращих гравців в своїх командах: Гордієнко Оксана (Мигіївська ЗОШ); Данілова Ганна (Кінецьпільська ЗОШ); Коваленко Олена (клуб «Врадіївка»); Крайтор Ірина (ДЮСШ м. Первомайськ). Ці спортсменки були нагороджені грамотами та спортивними жетонами.

Спортивний турнір завершився на мажорній ноті, але не завершилося свято для учасниць турніру. Посмішки і гарний настрій були супутниками дівчат того дня. Свято жіночого волейболу вдалося на славу!

Миколаївське обласне відділення (філія) КФВС МОН

Коментарі

коментарів