У Міжнародному турнірі з бадмінтону серед аматорів та професіоналів “Lviv Open” брали участь тренери-викладачі ДЮСШ “Лідер” 

187

15-16 травня 2021 року у місті Лева відбувся міжнародний турнір з бадмінтону серед аматорів та професіоналів “Lviv Open”. Долучилися до цього заходу спортсмени з різних  куточків України, а також гравці з Молдови, Іспанії, Китаю – понад 150 учасників розподілені за своїми категоріями. Приємно, що тренери-викладачі ДЮСШ “Лідер” Дмитро Бойко та Олексій Куценко також взяли участь у змаганнях в особистому та парному розрядах!

 З першого разу хоч представники Гуменецької СТГ до призів не потрапили, але до 1/8 фіналу зуміли вийти. Здобули вагомий досвід, нові практичні навички, враження, знання. Вдалося зіграти проти представника Іспанії, побачити професійну гру недавньої учасниці київського чемпіонату Європи – Наталії  Войцех (Дніпро), зустрітися із відомими гравцями – Миколою Дєдовцем (Рівне) та Іваном Каратником (Львів).

Зустріли багато друзів, партнерів, колег і напрацьований досвід хочеться перенести у Грицівську громаду, щоб і у нас процвітав Олімпійський вид спорту під назвою Бадмінтон!

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів