У Миколаєві підбито підсумки змагань з волейболу (дівчата) в рамках Спартакіади

1793

Протягом 10-12 квітня 2019 року команди дівчат Вінницької, Закарпатської, Миколаївської, Сумської, Рівненської, Чернівецької, Хмельницької, Харківської, Полтавської областей та м. Києва змагалися за перемогу у змаганнях Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти України  з волейболу. Місцями проведення змагань стали спортивні зали Чорноморського національного університету ім. Петра Могили та Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського.

Відповідно до рішення представників команд та суддівської колегії способом жеребкування команди розділено на три підгрупи. 10-11 квітня 2019 року ігри у трьох підгрупах проводилися за коловою системою. Команди, що посіли І, ІІ, ІІІ місця у підгрупах у фіналі змагалися за VII-IX, IV-VI та І-ІІІ місця відповідно.

У останній день змагань 12 квітня 2019 року визначилася трійка призерів. Команда Хмельницької області у боротьбі за І-ІІІ місце, програвши обом суперникам, посіла ІІІ місце. А от І-ІІ місця розігрувались у емоційних баталіях.  Першу партію виграла команда Рівненської області. У другій партії команда Полтавської області взяла реванш. Результат гри визначила третя партія: Полтавчанки у напруженій боротьбі вибороли перемогу у команди Рівненської області.

У підсумку проведених змагань з волейболу (дівчата) Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти України у 2019 році, за рішенням суддівської колегії місця розподілено наступним чином: