У Миколаєві працівники закладів освіти змагалися за першість у XVІ обласній Спартакіаді

2335

18 вересня 2019 року у м. Миколаєві на стадіоні парку Перемоги відбулося урочисте відкриття фінальних змагань XVІ обласної Спартакіади серед працівників закладів освіти, яка організована та проведена спільно Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Миколаївською обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України.

Урочисто на доріжки стадіону вийшла 21 команда, а це більше 500 працівників закладів освіти Миколаївської області, яких вітали: директор департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації Удовиченко Олена Олександрівна, головний спеціаліст Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Гаєвська Ніна Гаврилівна.

Оборонько Віра Михайлівна, голова Миколаївської обласної організації Профспілки працівників освіти України привітала учасників Спартакіади та  подякувала команді м. Первомайська – переможцю Всеукраїнської Спартакіади серед вчителів з футзалу та срібному призеру XV Міжнародної Спартакіади вчителів, яка проходила з 02 по 08 липня 2019 року у Болгарії. До складу команди увійшли:

– Багнюк Олексій Сергійович, Первомайська гімназія;

– Флакей Дмитро Миколайович Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1;

– Зайко Дмитро Миколайович, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3;

– Глушко Володимир Володимирович, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст.. № 5;

– Баранюк Гліб Сергійович, Первомайський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. № 15 – колегіум»;

– Доценко Євген Костянтинович, Первомайський коледж НУК ім. адмірала Макарова;

– Лісовець Віталій Володимирович, професійний промисловий ліцей;

– Бабієнко Андрій Васильович, тренер ДЮСШ Первомайського району;

– Кисельов Володимир Вікторович, Новоолександрівський НВК Доманівського району;

– Тимчак Сергій Сергійович, Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ст.. Березанського району.

Участь у Всеукраїнській Міжнародній Спартакіаді в змаганнях з шахів взяла Чулуп Клавдія Дмитрівна, Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 53.

Піснею «Ода спорту» учасників Спартакіади привітала солістка народної вокальної студії Миколаївського Будинку вчителя Наталя Ковальова.

Танцювально-хореографічну постановку «На палубі» учасникам заходу подарували учні зразково-хореографічної студії «Пірует» Миколаївського міського Будинку вчителя, керівник Марина Чумак.

По завершенню урочистостей працівники розпочали спортивну боротьбу за першість з настільного тенісу, міні-футболу, шахів та волейболу.

Переможцями та призерами в окремих видах спорту стали збірні команди працівників закладів освіти:

з волейболу:

І місце – м. Вознесенська;

ІІ місце – м. Миколаєва;

ІІІ місце – м. Первомайська;

з міні-футболу:

І місце – м. Первомайська;

ІІ місце – Вітовського району;

ІІІ місце – м. Южноукраїнська;

з настільного тенісу:

І місце – Березнегуватського району;

ІІ місце –  м. Первомайська;

ІІІ місце – Миколаївського району;

з шахів:

І місце – м. Миколаєва;

ІІ місце –  м. Вітовського району;

ІІІ місце – м. Южноукраїнська.

У загальному заліку Спартакіади І місце посіла команда м. Первомайська, ІІ місце – м. Миколаєва, ІІІ місце виборола команда освітян Вітовського району.

Заступник голови Миколаївської обласної організації Профспілки працівників освіти України Горощенко Володимир Федорович та начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки Кулішов Олександр Юрійович нагородили переможців та призерів грамотами, медалями, кубками Миколаївської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Висловлюємо подяку директорам закладів загальної середньої освіти м. Миколаєва № 6, № 52, № 57, Гімназії № 4, директорам ДЮСШ №3,  ФСТ «Динамо», стадіону «Юність», ректору Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського, які надали спортивні бази для проведення Спартакіади!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів