У Миколаєві пройшов Зимовий Кубок серед дівочих команд Миколаївської області

511

У спортивному комплексі ДЮСОК «Олімп»пройшов традиційний Зимовий турнір з футзалу серед жіночих  команд 2006 року та молодших. Змагання проходили за ініціативою Асоціації футболу Миколаївської області, Асоціації футзалу Миколаївської області та комітету жіночого футболу Миколаївської області.

Повправлятися у футболі приїхали команди: «Промінь» (Горохівська ОТГ), КДЮСШ «ЛІЯ» (Сухоєланецька ОТГ), «Спартак» (м. Миколаїв), «Новобужаночка» (м. Новий Буг), «Коледж» (м. Миколаїв), «Реал» (с. Степове).

Під час гри колективи показали неочікувано потужні результати. Змагання в групах по три команди за принципом «кожна з кожною» відзначилися безкомпромісністю та запеклістю. Переможця вдалося  визначити тільки в серії післяматчевих пенальті в яких більш пощастило новачкам турніру команді «Коледж».

Отож, 3-тє місце дісталося команді «Промінь», друге місце завоювали дівчата зі «Спартака», а почесну перемогу здобули, як вже було зазначено, дебютанти турніру під керівництвом тренера Христини Романової – вихованки Миколаївського спортивного коледжу.  

На святі спорту були присутні почесні гості: заступник голови Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін, заступник голови Миколаївської обласної асоціації футзалу Сергій Болілий, керівник комітету жіночого футболу Володимир Єфімако.

Вітаючи юних спортсменок Олександр Балакін передав їм вітання від голови АФМО Олександра Пасічного:

«Футбол – це вид спорту, який повинен бути завжди з вами в серці. Вдячний вашим батькам, що не дивлячись на всілякі пандемії, вони не побоялись віддати вас у контактний вид спорту, не побоялись за своїх дівчаток та пішли їм на зустріч. Нажаль, сьогодні не зміг відвідати наш турнір голова АФМО Олександр Пасічний, але він завжди в курсі всіх справ і постійно переживає за розвиток футболу в області. Тож за його ініціативою сьогодні кожна з команд отримає окрім великого спектру емоцій, ще й комплекти м’ячів для тренувань. В подальшому ми і надалі плануємо розвивати жіночий футбол в області. У вас у всіх є стимул для розвитку, оскільки у нас є команда Вищої ліги «Ніка», яка завдяки своєму головному тренеру Володимиру Єфімако розвивається та має гарні здобутки. Бажаю кожній із вас потрапити в цю команду, а потім не зупинятись на досягнутому».

До вітань спортсменок долучились і заступник обласної Асоціації футзалу Сергій Болілий та керівник комітету жіночого футболу Володимир Єфімако.

Після вітальних слів настав довгоочікуваний момент, нагородження команд:

Свої нагороди цього дня отримали:

Олександра Маркіна («Реал»), яка в цей день ще й святкувала свій день народження.

«Кращий воротар» – Єлизовета Башанова («Спартак»).

«Кращий захисник» – Іванішина Каріна («Промінь»).

«Кращий нападник» – Добровольська Софія (Миколаївський коледж фізичної культури).

Кожній команді було вручено кубок та грамоту, комплект футбольних м’ячів, а кращим гравцям турніру – індивідуальні статуетки.

Миколаївське  обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  

Коментарі

коментарів