У Миколаєві стартували змагання Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти України з волейболу

1659

10 квітня 2019 року у м. Миколаєві в Чорноморському національному університеті ім. Петра Могили відбулося урочисте відкриття змагань Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти України волейболу (дівчата).

Учасників змагань, представниць Вінницької, Закарпатської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької, Полтавської областей та м. Києва, привітали начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Кулішов та директор Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг Олександр Машков.

Також гостей привітав хореографічний колектив “Турдефорс” з композицією “Фантазійні діаманти” та варіацією Амурчека з балету “Дон Кіхот”, солістки Софія Колосінська, Анна Волчек та Поліна Аржанцева. Художній керівник Анна Бойченко.

Після урочистостей команди розпочали спортивну боротьбу, яка триватиме впродовж трьох днів. То ж бажаємо дівчатам прихильності спортивної фортуни.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів