У Миколаєві відбулась обласна нарада фахівців фізичного виховання закладів освіти

1460

4 вересня 2019 року на базі Чорноморського національного університету ім. Петра Могили Миколаївським обласним відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  проведено обласну нараду, до участі у якій залучились 120 освітян, а це – викладачі та керівники фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл, вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти районів, міст, об’єднаних територіальних громад, інтернатних закладів, методисти, спеціалісти відділів, управлінь освіти  Миколаївської області.

Привітали учасників наради начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кулішов Олександр Юрійович, ректор Чорноморського національного університету ім. Петра Могили, керівник відокремленого підрозділу Спортивної студентської спілки України у Миколаївській області Клименко Леонід Павлович та голова Миколаївської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Оборонько Віра Михайлівна.

Кулішов О.Ю. підвів підсумки роботи у 2018-2019 навчальному році, прозвітував про спортивні здобутки учнівської та студентської молоді на всеукраїнських та міжнародних заходах.

За підсумками проведених обласних спортивних ігор серед учнів та студентів закладів освіти Миколаївської області у 2018-2019 навчальному році проведено нагородження призерів та кращих фахівців з фізичного виховання та спорту Миколаївщини кубками, дипломами та грамотами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Голова Миколаївської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Оборонько В.М. нагородила кращих працівників грамотами та грошовими преміями.

Головний спеціаліст Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  Гаєвська А.Г., підсумувала роботу закладів освіти з фізичного виховання та спорту,  національно-патріотичного виховання молоді у минулому навчальному році.

По завершенню церемонії нагородження нарада продовжилась по секторам, де були визначені стратегічні напрямки роботи, представлені пропозиції та рекомендації щодо покращення стану фізичного виховання та спорту, участі учнівської молоді в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, обговорені календарні плани спортивно-масових заходів на наступний навчальний рік, визначено види спорту, терміни та місця проведення обласних спортивних ігор.

По закінченню наради Кулішов Олександр Юрійович відзначаючи успіх спортсменів Миколаївської області та високо оцінюючи фахівців сфери, які демонструють професіоналізм та відданість справі, подякував всім за участь у нараді та проведену плідну роботу.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів