У Миколаєві відбулася парусна регата, присвячена 100-річчю НУК імені адмірала Макарова

960

26 вересня, в м. Миколаєві водойми розквітли різнокольоровими вітрилами – на водно-спортивній станції стартувала традиційна вітрильна регата «Кубок імені адмірала Макарова». Цього року вона мала особливий відтінок, адже присвячена 100-річному ювілею Національного університету кораблебудування.

Захід урочисто відкрили ректор Національного університету кораблебудування імені адм. Макарова Євген Трушляков та головний суддя змагань Євген Кубицький.

У регаті взяли участь біля 40 плавзасобів, близько 100 яхтсменів. Більше 10 екіпажів складалися з викладачів та студентів НУК.

Учасники, яких відповідно до Регламенту змагань було розділено на 7 груп, долали дистанцію від Миколаївського яхт-клубу до села Козирка Очаківського району та у зворотному напрямку. Регата складалася з однієї гонки. У кожній групі визначався найкращий екіпаж. 

З тридцяти шести яхт, що вийшли на старт змагань, фінішувала тридцять одна.

Отже переможцями регати у групах стали: перша група – яхта «Вінні Пух», друга група – яхта «Спрей», третя група – яхта «Енергія», четверта група – яхта «Фараон», п’ята група – яхта «Інеса», підгрупа 3.1 – яхта «Апрель», підгрупа 3.2 – яхта «Ювента».

Найкращий час 5 годин 53 хв. 58 с. показав екіпаж яхти «Союз-М».

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів