У Миколаєві відбулося нагородження переможців та призерів Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в ЗНЗ

541

8 грудня у м. Миколаєві відбулося урочисте нагородження переможців фіналу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах  2018-2019 навчального року  та переможців та призерів XIX обласних Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти  районів та міст області у 2019-2020 навчальному році.

З привітанням та коротким підсумком проведеної роботи виступив начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Кулішов, який нагородив Почесними грамотами та кубками Міністерства освіти і науки України  представників закладів освіти Миколаївської області, переможців фіналу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах  2018-2019 навчального року:

за ІІ місце, у номінації «Кращі загальноосвітні заклади І категорії (кількість учнів більше 700) – Миколаївську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. № 54;

за І місце, у номінації «Кращі сільські загальноосвітні школи) – Український заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Коблівської сільської ради;

за І місце у номінації «Кращі спеціальні загальноосвітні школи-інтернати» – КЗ «Лисогірська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Первомайського району.

З високою нагородою – присвоєнням звання «Заслуженого учителя України», Олександр Юрійович привітав вчителя-методиста фізичної культури Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 54 Івана Івановича Мєшкова.

За підсумками XIX обласних Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти 2019-2020 навчального року кубками та дипломами нагородженні команди:

по першій групі:

за І місце – Центрального району м. Миколаєва;

за ІІ місце – Заводського району м. Миколаєва;

за ІІІ місце – м. Первомайська.

по другій групі:

за І місце – Снігурівського району;

за ІІ місце – Новоодеського району;

за ІІІ місце – Вознесенського району.

по третій групі:

за І місце – Вітовського району;

за ІІ місце – Миколаївського району;

за ІІІ місце – Березанського району.

по четвертій групі:

за І місце – м. Очакова;

за ІІ місце – Очаківського району;

за ІІІ місце – Казанківського району.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України

 

 

 

 

 

Коментарі

коментарів