У Миколаєві відбулись змагання з шахів серед школярів

1191

12-13 листопада на базі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 відбулися змагання з шахів XIX обласних Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти районів, міст області, в яких взяли участь 20 команд.

 Змагання проводилися за  коловою системою з розподілом на 4 групи. Команди, які посіли І та ІІ місця змагалися у фіналі.

Перший день змагань визначив лідерів кожної групи, які 13 листопада продовжили боротьбу за призові місця.

У фіналі зустрілися команди Центрального, Заводського районів м. Миколаєва, м. Очакова, Снігурівського, Миколаївського, Новоодеського, Вітовського, Очаківського районів.

Високу майстерність гри продемонструвала команда Центрального району, яка провела усі зустрічі на високому рівні у складі учнів Миколаївської гімназії № 2 – Левицького Андрія, Ларкіна Владислава та Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – Колосан Уляни і  посіла І місце.

Команда учнів ЗЗСО Заводського району м. Миколаєва набрала 18 очок, посіла ІІ місце, ІІІ місце  виборола команда учнів Снігурівського району.

Суддівська колегія, яку очолив суддя Міжнародної категорії, директор Миколаївської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Обласний шахово-шашковий клуб» Руслан Абузарович Хамзін, провела змагання на високому рівні.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України висловлює подяку директору Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Оксані Григорівні Копійка за створені умови для учасників обласних змагань з шахів.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів