У Миколаєві відбулись змагання з шахів серед студентів коледжів

1754

5 грудня учасники змагань з шахів XIX Спортивних ігор серед студентів закладів фахової передвищої освіти м. Миколаєва розпочали перші ходи на дошках білими фігурами. У атмосфері тиші та спокою спортсмени-шахісти з семи коледжів м. Миколаєва напружено виборювали звання «найрозумнішої команди». 

Згідно з Регламентом проведення змагань учасники грали в швидкі шахи: контроль часу 15 хв. Змагання відбувалися у 7 турів. У перших трьох турах змагань визначилися лідери – команди Миколаївського будівельного коледжу та Миколаївського політехнічного коледжу. 

Перед останній туром змагань розпочалася інтрига: команди Миколаївського базового медичного коледжу та Миколаївського політехнічного коледжу мали однакову кількість очок. І тільки останній, 7 тур визначив срібного призера.

У підсумку проведених змагань з шахів серед команд закладів фахової передвищої освіти м. Миколаєва місця розподілилися наступним чином: 

І місце – Миколаївський будівельний коледж; 

ІІ місце – Миколаївський політехнічний коледж; 

ІІІ місце – Миколаївський базовий медичний коледж; 

VI місце – Миколаївський державний коледж економіки та харчових технологій; 

V місце – Технолого-економічний коледж Миколаївського національного аграрного університету;

VІ місце – Миколаївський коледж транспортної інфраструктури; 

VІІ місце – Коледж Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Кваліфіковане суддівство змагань забезпечила суддівська бригада дитячо-юнацької спортивної школи «Обласний шахово-шашковий клуб імені М.В. Шелеста» у складі: Головного судді – Хамзіна Р.А., головного секретаря – Бабич Л.О. та судді І категорії  Дерев’янка В.І.

Учасників змагань грамотами та дипломами нагородила начальник відділу Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юсупова С.В.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів