У Миколаєві відбулися фінальні змагання з футболу серед учнів ЗЗСО

627

30-31 жовтня у Миколаєві на стадіоні парка Перемоги відбулися фінальні змагання з футболу XIX обласних Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти районів, міст області.

У фіналі зустрілися команди-переможці зональних змагань: м. Первомайська, Центрального та Заводського районів м. Миколаєва, Вітовського, Березанського, Братського, Баштанського районів.

Після жеребкування команди розподілилися на 2 групи по 4 команди. У І групі грали команди Заводського, Центрального районів м. Миколаєва, Вітовського, Кривоозерського районів; у ІІ групі – м. Первомайська, Братського, Березанського, Баштанського районів.

У перший день у першій групі лідерами стали команди Заводського району м. Миколаєва та Вітовського району, у другій групі – м. Первомайська та Березанського району.

Другого змагального дня команди провели по одній зустрічі в групах і визначилися команди, які продовжили спортивну боротьбу за призові місця: м. Первомайська, Заводського та Центрального районів м. Миколаєва, Березанського району.

В результаті змагань переможцями та призерами стали команди:

І місце – м. Первомайська;

ІІ місце – Заводського району м. Миколаєва;

ІІІ місце – Березанського району.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів