У Миколаєві відбулися змагання «Плавання нескорених»

1114

29 лютого у м. Миколаєві у спортивному комплексі плавальних басейнів «Водолій» відбулися змагання «Плавання нескорених», присвячені пам’яті воїнів, що полягли у зоні АТО, захищаючи суверенітет та незалежність України.  

Організатором щорічного національно-патріотичного заходу виступили клуб плавання ім. Семена Бойченка (м. Баштанка) та благодійний фонд «Хвиля добра».  

У змаганнях взяли участь команди військовослужбовців, студентів та у категорії «МАСТЕРС».

У запливах серед військовослужбовців змагалися представники морської піхоти, представники морських академій з міста Одеси та міста Херсона. В окремих запливах брали участь воїни з обмеженими можливостями, що втратили здоров’я під час бойових дій у зоні АТО.

У категорії «МАСТЕРС» взяла участь команда професорсько-викладацького складу Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова на чолі з ректором Євгеном Трушляковим.

Підтримали захисників нашої держави студенти закладів освіти м. Миколаєва. Команди студентів Чорноморського національного університету ім. Петра Могили, Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова, Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського та команда Миколаївського будівельного коледжу змагалися між собою та визначали найкращих на дистанції 50 м. вільним стилем та у естафеті.

Під час змагань здобувачі вищої освіти проявили себе як спортсмени та отримали цікавий змагальний досвід.

У естафетних змаганнях серед команд студентів місця розподілилися наступним чином:

І місце – команда Чорноморського національного університету ім. Петра Могили;

ІІ місце – команда Миколаївського будівельного коледжу;

ІІІ місце – команда Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів