У Миколаєві відбувся чемпіонат України з велоспорту – один з видів змагань проходив вперше в країні

640

З 11 по 13 вересня в Миколаєві проходив відкритий чемпіонат України з велоспорту в змішаній командній гонці, в гонці з вибуванням і гонці «критериум».

У групових перегонах брали участь 20 команд з 16 областей України, а це більше 150 спортсменів у віці від 12 до 15 років.

– Саме ці змагання у нас проводяться вперше. Командна естафета взагалі вперше в Україні, коли змішана команда їхала – і хлопці, і дівчата, а потім підсумовувати їх час. Зараз і на чемпіонаті Європи проводилися вперше такі змагання, так що ми були піонерами в цьому виді, – розповів тренер Олександр Садовський.

Командна естафета пройшла в перший день чемпіонату, в другій, на картодромі, – гонка з вибуттям.

За перші два дні миколаївські спортсмени назбирали чимало нагород. У командних змаганнях і молодша, і старша групи зайняли другі місця. У гонках з вибуванням порадували дівчатка – в обох вікових групах спортсменки взяли перші місця.
Завершальний етап змагань, «критериум», проходив на Адміральській. Заради цього на вулиці прибрали близько 10 лежачих поліцейських і частково перекрили рух. Спортсмени повинні були подолати різну кількість кіл. За парні кола отримували до 5 очок, на непарних – 1 бал.

Почесне перше місце зайняла учасниця з Миколаєва Валерія Пономаренко.

Друге місце серед дівчат посіла Вікторія Дзьолось з Рівного, а третьою фінішувала Катерина Воротіленко з Кіровоградської області.

 Варто відзначити, що в цьому році в зв’язку з карантинними обмеженнями вирішили виключити стовпотворіння, тому присутні на Чемпіонаті лише учасники і організатори спортивного заходу.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів