У Миколаєві відбувся семінар для ДЮСШ Миколаївської області

381

Голова Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний разом з начальником Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександром Кулішовим організували для представників спортивних дитячих шкіл міста та області зустріч з керівником аналітичного відділу Спортивно-технічного Департаменту Української асоціації футболу Валерієм Бахуром, яка відбулася у середу, 27 січня 2021 року.

Насамперед заступник голови АФМО Олександр Балакін від свого імені та від імені голови асоціації Олександр Пасічного привітав усіх присутніх з минулими святами. До привітань приєднався і Олександр Кулішов.

Валерій Бахур перед своїм виступом оголосив мету зустрічі, якою стала одна з вимог, прийнята ФІФА два роки тому, що всі гравці організованого футболу (які беруть участь у офіційно зареєстрованих змаганнях), мають бути внесені в єдину систему УАФ. Кожен футболіст дитячої школи, який зареєстрований і знаходиться у базі даних, отримує ФІФА id і, в разі підписання ним професійного контракту, всі клуби та школи, які брали участь у підготовці спортсмена, отримують компенсацію згідно визначеними міжнародною організацією нормами. Всі нарахування будуть прозорими та контролюватимуться спеціально створеним органом ФІФА.    

Ця система дозволить контролювати всі переходи футболіста, компенсація школам буде розраховуватись автоматично, згідно часу, який гравець навчався у спортивному закладі. У базі даних буде зазначатися і перший тренер спортсмена, що в разі отримання футболістом певних досягнень, дозволить підвищити тренеру звання.    

Таким чином представник УАФ намагався донести керівникам ДЮСШ необхідність та їх зацікавленість у роботі з базою даних. 

Також завдяки системі можна контролювати участь кожного футболіста у спортивних змаганнях, кількість отриманих ним карток та інші нюанси, що значно полегшить роботу як тренерам, так і керівникам ДЮСШ.

Валерій Васильович роз’яснив усі переваги системи та плюси для спортивних шкіл, після чого всі бажаючи мали змогу поставити запитання, які їх цікавлять.

Олександр Пасічний особисто не зміг бути присутнім на заході, однак завжди опікується та підтримує дитячий футбол. Тому по закінченню наради від АФМО Олександр Балакін та Олександр Кулішов кожній школі вручили набори новеньких м’ячів.

Миколаївське  обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  

Коментарі

коментарів