У Миколаєві відбувся семінар з чирлідингу

961

25-го лютого на базі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Миколаївської міської ради відбувся семінар з чирлідингу.  

Метою проведення заходу є розвиток чирлідингу та чирспорту, розвиток нових форм рухової активності серед учнівської молоді та впровадження їх у освітній процес з фізичного виховання.

Семінар відбувся за участі начальника Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Кулішова О.Ю., директора Миколаївського закладу загальної середньої освіти № 36 м. Миколаєва Гриньків Н.М.

Модератором заходу виступила Олександра Боляк – представник Федерації чирлідингу та чирспорту України.

В ході семінару 96 учасників – керівники хореографічних гуртків, вчителів фізичної культури закладів загальної середньої та професійної освіти Миколаївської області розглянули загальну характеристику засобів чирлідингу у фізичному вихованні школярів, методику навчання базовим рухам, позиції ніг та способи пересування, методику використання чир/чантзакличок.

За під час семінару були проведенні майстер класи та закріплення матеріалу на практиці. Протягом декількох годин учасники виконували захоплюючі тренувальні вправи. Зокрема, навчились, як застосовувати акробатичні елементи у чирлідингу; як реалізувати на практиці методику навчання чир-стрибкам, стантам, пірамідам; як складати загальні програми для шкільних груп підтримки.

У підсумку учасники семінару отримали практичні поради, щодо методики підготовки груп підтримки спортивних команд з чирлідингу у закладах освіти. 

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів