У Миколаєві визначилися переможці змагань з волейболу  серед студентів університетів

314

16-18 березня у Миколаєві на базі Миколаївського національного аграрного університету відбулися змагання з волейболу XIX Студентських ігор серед команд чоловіків закладів вищої освіти м. Миколаєва.

У спортивному заході взяли учать 40 здобувачів вищої освіти, які навчаються у Миколаївському національному університеті ім. В.О. Сухомлинського, Національному університеті кораблебудування ім. адм. Макарова, Миколаївському національному аграрному університеті, Чорноморському національному університеті ім. Петра  Могили.

Відповідно до Регламенту змагання проводилися по круговій системі. Протягом двох перших днів у півфінальних іграх команди визначали, хто гратиме у фіналі. У іграх між чоловіками позиції лідерів зайняли команди «Аграріїв» та команди «Могилянки».

Емоційною та напруженою склалася гра за перше місце серед команд чоловіків. Гравці команди Чорноморського національного університету ім. Петра Могили намагалися взяти реванш у команди МНАУ. Але спортивна фортуна була на боці команди Миколаївського національного аграрного університету. З рахунком 2:1 у партіях команда Миколаївського національного агарного університету виборола перемогу у команди чоловіків ЧНУ імені Петра Могили, підтвердивши статус переможця змагань.

У підсумку змагань місця розподілилися наступним чином:

Серед команд чоловіків:

І місце  – Миколаївський національний аграрний університет;

ІІ місце – Чорноморський національний аграрний  університет ім. Петра Могили;

ІІІ місце – Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова;

IV – Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського.

Миколаївське  обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  

Коментарі

коментарів