У Миколаєві за участю легенди футболу відбулася звітна конференція обласної федерації

875

11 січня пройшла звітна конференція Федерації футболу Миколаївської області під головуванням народного депутата України, голови Федерації футболу Миколаївської області, члена Виконкому федерації футболу України Олександра Пасічного.

Почесними гостями заходу були: Начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з ФВС Міністерства освіти та науки  України Олександр Кулішов, голова Миколаївської облдержадміністрації Олександр Стаднік, відомий футболіст, заслужений майстер спорту Олег Протасов, багаторазовний призер чемпіонатів СРСР, володар Кубка кубків УЄФА 1986 року, віце-чемпіон Європи 1988 року, володар «Золотого м’яча» Ігор Іванович Бєланов. 

Під час конференції було ухвалено рішення про зміну назви Федерації Футболу Миколаївської області на Асоціацію футболу Миколаївської області. Також присутні заслухали звіт про діяльність Федерації футболу Миколаївської області за 2018-2019 роки, звіт ревізійної комісії за 2018-2019 роки, тимчасове прийняття до Асоціації нової федерації футболу у Доманівському районі та виключення старої зі списків колективних членів ФФМО.

Також присутні обговорили проблемні питання роботи СДЮШОР «Торпедо» спортивного комбінату «Зоря, який на сьогодні передається до комунальної власності міста Миколаєва. Через це тренери школи можуть залишитись без заробітної платні.

Олександр Стаднік реагуючи на проблему зазначив: «Ми не маємо права такого допустити, отже сьогодні визначили першочергові кроки виходу з цієї ситуації і вже з понеділка профільний структурний підрозділ ОДА за моїм дорученням почне відпрацьовувати питання».

Наприкінці заходу відбулося урочисте нагородження футбольних команд, які зайняли призові місця у Чемпіонаті Миколаївської області та відзначення спортсменів у номінаціях «Кращий захисник», «Кращий півзахисник», «Кращий воротар» «Кращий гравець» та інші.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів