У Миколаєві залишилися майже всі нагороди чемпіонату України з велоспорту

1216

18-20 вересня місто Миколаїв приймав учасників чемпіонату України з велоспорту.

Змагання проходили на трасі біля селища міського типу Ольшанське, на картодромі Корабельного району та центральними вулицями міста Миколаєва.

У програмі чемпіонату – командна естафета, гонка з вибуттям, гонка-критеріум. Змагалися півтори сотні 13-15-річних спортсменів з 20 команд. Вихованці Миколаївського центру олімпійської підготовки СДЮСШОР з велоспорту, Миколаївського професійного коледжу фізичної культури перемагали в усіх вікових категоріях.

Тільки вихованці СДЮСШОР командному заліку виграли перші місця в змаганнях дівчат, молодших дівчат і молодших юнаків.

У змішаній гонці на час на дистанції 10 км срібні нагороди вибороли Юлія Пчелінцева, Вікторія Полярус, Анна Коліжук, Олексій Савален, Данило Черноморцев, Ілля Вусатий (старші юнаки та дівчата), Валерія Пономаренко, Ярослава Хміляр, Єлизавета Фролова, Дмитро Степанов, Дмитро Савченко , Михайло Нечипуренко (молодші юнаки і дівчата). У гонці з вибуванням на дистанції 30 км перемогла Анна Коліжук, Валерія Полярус – третій призер. У молодших дівчат в цій гоночної дисципліни превенствовала Валерія Пономаренко, а у юнаків Дмитро Степанов фінішував третім.

Гонку критериум по вулиці Адміральській виграли Валерія Пономаренко і Дмитро Савченко. Серед найстарших Велогонщиця – срібної нагороди удостоєна Ганна Коліжук. Зазначу, що тренуються переможці та призери у Олени Будовіцкой, Олександра Садовського, Віктора Калинчука, Станіслава Небаби, Михайло Кравця.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України