У Миколаєві відбулася обласна нарада-семінар “Фізична культура – здорове покоління”

637

“Фізична культура – здорове покоління” – під таким гаслом 8 вересня 2021 року у технолого-економічному коледжі Миколаївського національного аграрного університету відбулася обласна нарада-семінар керівників та викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти.

Пленарну частину наради-семінару відкрив Олександр Кулішов, начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, який привітав учасників заходу з початком нового навчального року та прийдешнім професійним святом, визначив стратегічно важливі напрямки діяльності галузі фізичної культури, окреслив основні завдання на 2021-2022 навчальний рік.

Володимир Рибачук, директор технолого-економічного коледжу МНАУ, презентував здобутки закладу освіти за 10-річчя існування, у т.ч. з розвитку фізичного виховання та спорту.

Олена Мошків, головний спеціаліст Миколаївського обласного відділення (філії) КФВС МОН, Тетяна Семенова, голова обласного методичного об’єднання керівників фізичного виховання ЗФПО, Михайло Коржевський та Євгеній Рябов, керівник та викладач фізичного виховання ТЕК МНАУ, разом с учасниками наради-семінару обговорили основні питання реалізації календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів КФВС МОН на новий навчальний рік, у т.ч. відзначення Міжнародного дня студентського спорту, Олімпійського тижня, проведення фізкультурно-оздоровчого заходу Cool Race, обласного етапу Спортивних ігор України.

У практичній частині з учасниками були відпрацьовані креативні прийоми та методи проведення підготовчої та основної частин заняття з фізичного виховання, технічні прийоми подолання смуги перешкод Cool Race, окреслені основні аспекти правил суддівства з баскетболу 3×3 та проведено міні-турнір з зазначеного виду спорту.

Наприкінці заходу були підведені підсумки роботи наради-семінару, прийняті конструктивні рішення, учасникам вручені сертифікати.

Кулішов О.Ю. вручив почесні грамоти директору, керівнику та викладачу фізичного виховання ТЕК МНАУ Рибачуку В.П., Коржевському М.Ю та Рябову Є.І. за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичного виховання на Миколаївщині.

Також дипломами НОК України були відзначені МБМФК, МБК КНУБА, МКТІ ДНУЗТ, ТЕК МНАУ.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  

Коментарі

коментарів