У Миколаївській області відбувся ІІІ етап чемпіонату України з гандболу «Стрімкий м’яч» серед юнаків

1151

У 2019-2020 навчальному році Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Федерацією гандболу України, в рамках дитячого спорту, проводяться змагання чемпіонату України з гандболу «Стрімкий м’яч» серед учнів різних вікових категорій. Чемпіонат України проводиться  у чотири етапи.   

З 13 по 15 січня в спортивному комплексі Доманівської ДЮСШ (с.Маринівка) відбувся ІІІ етап чемпіонату. Федерацією гандболу України підготовку та проведення третього етапу вище названих змагань покладено на Доманівську ДЮСШ.  

В ІІІ етапі заявлені наступні команди: РДЮСШ м. Красилів Хмельницької області, РКДЮСШ м. Вишгород Київської області, ДЮСШ № 3 м. Запоріжжя, ДЮСШ №17 м. Київ та ДЮСШ смт. Доманівка Миколаївської області. 

Ігри проводилися за правилами Федерації гандболу України. Головним суддею змагань призначений Поляк М.А. (м. Херсон) та суддями Акрабова О, Євтушенко Я. (м. Одеса). Участь у змаганнях взяли РКДЮСШ м. Вишгород та ДЮСШ смт. Доманівка. Гра закінчилася перемогою юних доманівських гандболістів з рахунком 14:8.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів