У Національному університеті кораблебудування ім. адм. Макарова проведено захід #OlympicLab

235

До відкриття Олімпійських ігор 2021 в Токіо Національний олімпійський  комітет України пропонує провести багато цікавих заходів  для студентської молоді. Це і зустрічі (он-лайн, оф-лайн) з учасниками та Чемпіонами Олімпійських ігор,  зустрічі з видатними спортсменами і тренерами, це і «Фото з чемпіоном Олімпійських та Паралімпійських ігор».

Одним із таких заходів є екологічний напрямок #OlympicLab. Цей захід спрямований  на покращення екологічного стану навколишнього середовища, збереження довкілля, очищення водних джерел, озеленення місцевості і т.д.

Долучилися до екологічного заходу студенти Навчально-наукового інституту автоматики і електротехніки НУК. Студенти зустрілися на водно-спортивній станції Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Гостем  зустрічі був Заслужений тренер України з вітрильного спорту МС Калінчев Павло Кузьмич, який виховав учасника Олімпійських ігор в Пекіні, студента НУК Шафранюка Андрія та  багато  інших відомих спортсменів. Під час спілкування видатний тренер поділився життєвим і спортивним досвідом, рецептами досягнення успіху й перемог, про цікаві моменти підготовки вихованця до участі в Олімпійських іграх. 

Після цього студенти долучилися до очищення місцевості біля Південного Бугу та  прибирання території спортивного майданчика. 

Екологічний захід відбувся за ініціативи  викладачів кафедри ФВС 8-разового чемпіона України з вітрильного спорту МС Фаріонова В.М., КМС з плавання Веселової І.М., Бірюк В.В. та Чумак М.Ю.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів