У першості ТНПУ з баскетболу серед жіночих команд змагались представниці п’яти факультетів

413

Першість університету з баскетболу серед жіночих команд відбулась у ТНПУ імені Володимира Гнатюка. Участь у турнірі взяли представниці п’яти факультетів. Змагання проводилися за коловою системою, і всього було зіграно 10 ігор, – інформує кафедра фізичного виховання та реабілітації ТНПУ на своїй сторінці у сомережах.

Цьогоріч переможцями стали:

І місце – акультет іноземних мов ТНПУ імені Володимира Гнатюка 

ІІ місце – Хіміко-біологічний факультет ТНПУ ім. Володимира Гнатюка 

ІІІ місце – Географічний факультет ТНПУ 

ІV місце – Фізико-математичний факультет ТНПУ ім. В.Гнатюка 

V місце – Історичний Факультет ТНПУ ім. В. Гнатюка 

Кращою гравчинею Першості визнано – ГЕРАСИМЧУК ХРИСТИНА (факультет іноземних мов).

Окрім баскетбольних баталій, для учасників проведено конкурс «Штрафний кидок», переможцем якого визнано – МИХАЙЛИШИН МАРІЮ (географічний факультет).

Вболівальники, окрім гучної підтримки, брали участь також у конкурсі «Балконий кидок», переможцем якого став – ГРИНДА РОМАН (хіміко-біологічний факультет).

Також було організовано і фотоконкурс «Баскетбольної команди факультету», голосування у якому відбувалось на фейсбук-сторінці Кафедри фізичного виховання та реабілітації ТНПУ

Переможці Першості були нагороджені грамотами та медалями, а на переможців фотоконкурсу ще чекає подарунок після завершення голосувань. Головний суддя Галина Лаврін та секретар змагань Осіп Наталія. 

На завершення змагань усі учасники спортивного дійства подякували Збройним Силам України за мирне небо та захист від ворогів!, – ідеться у повідомленні кафедри фізичного виховання та реабілітації ТНПУ у сомережах.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів